خرید ارزان با یک کلیک، راحت شدن از شلوغی‌های خیابان، اندک دلایلی مبنی بر آسان شدن خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی است.

خرید اینترنتی راحت است. فیلمی را که هم‌اکنون در مغازه‌ها موجود است، می‌توانید با یک کلیک خریداری کنید، یا لباس موردعلاقه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

میزان خرید اینترنتی در ایران در سال ۹۶، مبلغی در حدود ۱۳۸ هزار میلیارد تومان بوده است که انتظار می‌رود در سال‌های آتی این مبلغ افزایش یابد. نظر شما چیست؟ در اینجا چند دلیل اصلی برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی ذکرشده است:

۱-حمل رایگان اجناس

به‌جز هزینه اجناسی که پرداخت می‌کنید، حمل‌ونقل اجناس نیز هزینه‌ای در پی دارد. با خرید از فروشگاه های اینترنتی، می‌توانید از امکان حمل‌ونقل رایگان بهره‌مند شوید. همچنین علاوه بر هزینه، اکثراً مشکلاتی برای حمل‌ونقل به وجود می‌آید.

۲-خریدتان را بعد از نوشیدن چای انجام دهید

در تعدادی از فروشگاه های اینترنتی، موجودی کالا بسیار پایین است و اگر زود نجنبید، موجودی آن به صفر می‌رسد؛ اما شما در فروشگاه اینترنتی آنینا می‌توانید خریدتان را با آرامش و دقت کامل انجام دهید و ازنظر موجودی کالا اصلاً نگران نباشید؛ زیرا کالاهای آنینا با موجودی‌های بالا ثبت می‌شوند.

۳-بازگشت کالا به‌راحتی و با یک کلیک

در فروشگاه های اینترنتی می‌توانید با ذکر دلیل خود و کلیک روی دکمه ثبت، جنس موردنظر را بازگردانی کرده و وجه خود را تحویل بگیرید.

۴-ارسال هدیه آسان است

تولد برادرتان را فراموش کرده‌اید؟ مشکلی نیست. به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید و فردا کالایتان را تحویل بگیرید. در فروشگاه اینترنتی آنینا شما می‌توانید هدیه‌تان را بدون دخالت خودتان ارسال کنید! کالای خود را در سایت سفارش می‌دهید و در قسمت توضیحات سفارش، درخواست ارسال کالا به‌صورت هدیه را ذکر کنید. همکاران ما با بسته‌بندی مناسب و با برخوردی ویژه کالا را به نام شما به ایشان تحویل خواهند داد. همچنین می‌توانید کالا را خودتان با بسته‌بندی مناسب دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

۵-استفاده از کوپن‌های تخفیف

اکثر فروشگاه های اینترنتی در بیشتر مواقع کوپن‌های تخفیف ارائه می‌دهند و شما به‌راحتی و تنها با واردکردن کد تخفیف می‌توانید از آن بهره‌مند شوید؛ اما در فروشگاه‌ های فیزیکی برای همین کار ساده باید چنددقیقه‌ای را به چانه زدن برای دریافت تخفیف اختصاص دهید!

۶-می‌توانید ارزان‌تر خرید کنید

کالای خود را ارزان‌تر از مغازه‌ها دریافت کنید. بین فروشگاه های اینترنتی رقابت سختی وجود دارد، پس هرکدام از آن‌ها قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهند، درست مثل فروشگاه‌های فیزیکی. لازم به ذکر است که با استفاده از صفحه آنینا پلاس می‌توانید ارزان‌ترین قیمت را بین فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی بیابید.

۷-خلوت

برای اکثر مردم خلوت بودن یا شلوغ بودن فروشگاه‌ها مهم است. اگر کالای موردنظر خود را در فروشگاهی پیدا کنید که شلوغ است، قطعاً به داخل آن نمی‌روید، یا از خریدتان امتناع می‌کنید و یا به سراغ فروشگاهی دیگر می‌روید؛ اما این مشکل در فروشگاه های اینترنتی وجود ندارد؛ حتی اگر هزاران یا میلیون‌ها نفر در لحظه قصد خرید داشته باشند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *