امروز در دنیایی زندگی می‌کنیم که همه چیز به اینترنت متصل و مرتبط است. برای مثال دیگر کمتر کسی برای فیلم دیدن از سی دی استفاده می‌کند، یا کمتر کسی برای رفت وآمد از تاکسی و یاآژانس استفاده می‌کند. صرفه جویی در انرژی، هزینه و زمان مهمترین مزیت‌های اینترنت هستند.

یکی از بهترین استفاده‌هایی که از می‌توان از اینترنت انجام داد، خرید آنلاین است. به این صورت که شما در مرحله اول کالای مورد نیاز خود را مشخص می‌کنید و در هزاران فروشگاه آنلاین به جستجو می‌پردازید تا کمترین قیمت و بهترین کیفیت رابیابید. در مرحله بعدی ثبت سفارش می‌کنید و در نهایت کالای خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.

آنینا از تابستان سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت نموده است و تنها هدف این مجموعه از آغاز کار به تا امروز، تنها رضایت مردم و خدمت به هموطنان عزیزمان است. آنینا با سرمایه شخصی راه اندازی شده است و تحت حمایت هیچ سازمانی نبوده و نخواهد بود.

تفاوت آنینا با دیگر فروشگاه‌های اینترنتی چیست؟

آنینا یک فروشگاه اینترنتی است که خاص‌ترین و ارزان‌ترین کالاها در آن به فروش می‌رسد. بزرگ‌ترین تفاوت آنینا با دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، آنینا پلاس است.

آنینا پلاس چیست؟

آنینا پلاس خدمتی است که به مردم ارائه می‌شود و نحوه کار آن نیز به این صورت است؛ که از صفحه اصلی سایت، وارد بخش آنینا پلاس می‌شوید. در این صفحه با توجه به راهنما، اطلاعات خودتان به همراه اطلاعات محصول موردنظر را درج می‌کنید و این اطلاعات را به ثبت می‌رسانید. فروشگاه آنینا کمترین قیمت را می‌یابد و از طریق اطلاعات تماس، با شما ارتباط برقرار می‌کند و در صورت توافق، خرید شما انجام می‌شود.

توضیحاتی از بنیان گذاران

فروشگاه خوب چه فیزیکی و چه مجازی،چند ویژگی مهم دارد:

۱-به مشتریان دروغ نمی گوید

۲-گران فروشی نمی کند

۳-برای مشتریان احترام قائل است

۴-سلیقه مشتری را می شناسد